Dne 21. listopadu 2019 vám JTK přinese další setkání v naší nepravidelné řadě JTK Academy, tentokrát zaměřené na bezdrátové DMX ovládání různých druhů světel a zejména praktický workshop v ovládání a rozšířených možnostech bezdrátového DMX kontroléru Gaffers Control. Vstup je zdarma.


Program:


 9:00 - 10:00 - kyvadlová doprava do Hostivice
10:00 - 12:00 - úvodní představení Gaffers Control
12:00 - 13:00 - oběd formou bufetu
13:00 - 15:00 - workshop a praktická část
15:00 - 18:00 - volný průběh, pivo a žvanění
18:00 - 18:30 - odvoz na metro Veleslavín

 

Zařízení Gaffers Control nám představí jeho tvůrce, belgický gaffer Bert Reynskens. Budete mít možnost si zařízení sami vyzkoušet na různých druzích světel i jejich kombinacích. Bert vám ukáže, jak do kontroléru nahrát vlastní knihovny světel, modifikovat jejich ovládání a  budete s ním mít možnost prokonzultovat praktické problémy, které při natáčení mohou nastat. 

Aby bylo dost času probrat všechna témata, která vás mohou zajímat, případně si sami vyzkoušet práci s Gaffers Control,zabere nám akce větší část dne. Během té doby pro vás bude přichystáno jídlo i pití, setkáte se s kolegy a určitě bude dost příležitostí si u piva popovídat i o jiných tématech.

Nejezděte autem, náš showroom je sice poněkud stranou od centra Prahy, ale bude pro vás zajištěna doprava od stanice metra Veleslavín i zpět.


Potvrzuji, že mám zájem se účastnit bezplatného workshopu JTK Academy - Gaffers Control.