O nás

JTK se zabývá prodejem osvětlovací techniky, speciálních světelných zdrojů a spotřebního materiálu zejména pro film, divadla a televizní studia, ale i například pro zdravotnictví. V této oblasti máme mnohaleté zkušenosti – firma na českém trhu působí již od roku 1991.

V roce 2017 jsme obměnili management a přestěhovali se do větších prostor. Nárůst skladové plochy nám umožňuje držet skladem mnohem více produktů a reagovat na poptávky zákazníků bez většího prodlení.

V roce 2018 jsme opět rozšířili sklad, vybudovali nové kancelářské prostory a hlavně postavili showroom, , kde se konají i předváděcí a testovací akce světelné techniky. Rozšířili jsme portfolio dodavatelů a stali se přímým distributorem firmy ARRI. Díky tomu máme rychlejší dodávky a hlavně lepší ceny, o čemž se můžete sami přesvědčit.

Dále jsme vybudovali servisní centrum, což nám umožnilo stát se servisním partnerem ARRI, Astera, K5600, Litegear, Manfrotto a dalších značek světel a příslušenství. Provádíme záruční i pozáruční opravy.